یاداشت بعدی...

کشت مارا این رژیم لاغری

این هراس و ترس و بیم لاغری

هر چه خوردیم از گیاه و  از دوا

کم نشد مثقالکی از وزن ما

عاقبت پیری بفریادم رسید

بعد از آنکه قصه ما را شنید

گفتمش آخر علاج کار چیست

گفت جز ورزش شما را چاره نیست

همره ورزش غذا کم  خوردن است

اندکی بار ریاضت بردن است

پرخوری اندیشه را باطل کند

روی چون آیینه را چون گل کند

بعد از آن رفتیم تا ورزش کنیم

قامت خود لایق ارزش کنیم

غافل از اینکه ...رفتیم که ورزش کنیم ...با خودمان گفتیم از کجا شروع کنیم تا حسابی ورزشی شویم...اولش رفتیم که از شنا و این حرفا شروع کنیم...غافل از اینکه :بیت:

این شنا خرجش کمر را بشکند

دنبله داستان در یادداشت بعدی...

سیروس مشفقی   

اواخر پاییز 93

 

 

/ 5 نظر / 36 بازدید
downloadtoon

ا سلام خدمت شما دوستان تصمیم داریم نویسندگان سایت تعدادی از افراد حرفه ای تر و با سابقه تر را جهت بالابردن هرچه بیشتر کیفیت مطالب سایت دعوت به همکاری کنیم. شرایط برای نویسندگی : – علاقه مند به کامپیوتر و اینترنت. – توانایی درج روزانه حداقل ۲ مطلب در سایت. – عدم کپی کردن از سایت های مشابه و تولید محتوا توسط خود شما. اگر دارای این شرایط هستید با ارسال ایمیل بهdarvishi240@gmail.com ما را مطلع سازید سایت جدید دانلود تون

یک بنده خدا

لات الشّعراء ای لات شاعران جهان، ای «سرَت بشو» ای کرده نو، بساطِ خود و ، کهنه را دِرو «گل های یاسِ مزرعه» ات، خشک و کاغذی است مفتونِ خطّ و خال و رُخِ نوگلان، مشو «سگ دو» چو کارگر، زند از بهر لقمه ای نانش ببخش و از پیِ ایمانِ او مرو آبی بریز بر رخِ او، کز عَرَق بسوخت آبش مبر، که جان شده از بهر نان گرو از قول «شهریارِ» خطّه ی شعر، آورَم سخن: «با خلق می خوری مِی و با ما تلو تلو»؟! یکم مهر 1393

شيدا

سلام از وبلاگت خيلي خوشم اومد به منم سر بزن و آدرس وبلاگتو واسم بزار تا بتونم هر روز من و بقيه بازديد کنندگان بهت سر بزنيم محلي که وبلاگتو ثبت ميکني بزرگترين دايرکتوري وبلاگ نويسان ايران است و فوق العاده پر بازديد.حتما بيا و لينکتو ثبت کن .مرسي.

llll افکت llll

دستهايت که مال من باشد هيچکس مرا ....دستِ کم نخواهد گرفت به گالري عکس ما هم سر بزنيد منتظرتم http://efect.ir

رسول یوسفی شبستری

سلام دوست ،همشهری وهمکلاسی قدیمی.انشاالله که زندگی بروفق مراداست .این بار از شعری باوزن وقافیه سروده ای خوشم آمد،البته جسارت نمیکنم که بگویم شعرهای دیگرت خوب نیست، ولی روشن است که سلیقه هایکسان نیستند.«یکی درد و یکی درمان پسندد»اگرمیخواهی لاغرشوی تامیتوانی پیاده روی رازیادکن که مادرورزشهااست.چراازگرانی استخرمینالی مگر از استخر اداره استفاده نمیکنی؟ایزدنگهدار.